• Łódź, ul. Liściasta 88
  • Pn.-Pt. 14:00-19:00
  • lisciasta88@wp.pl

W gabinecie dr Goździewicz – Liściasta 88 prowadzimy specjalistyczne leczenie chirurgiczne i implantologiczne u pacjentów skierowanych do nas przez lekarzy innych specjalności.

Dzięki współpracy pacjent ma zapewnioną profesjonalną opiekę przez specjalistów chirurgów i implantologów. Wykonujemy ekstrakcje zębów ze wskazań ortodontycznych.

Dokańczamy ekstrakcję, których ze względów na skomplikowane warunki nie udało się wykonać. W takich przypadkach staramy się pomóc jeszcze tego samego dnia, prosimy wówczas o kontakt telefoniczny.

Wykonujemy wewnątrz ustne cyfrowe skany 3D, jeżeli potrzebujesz wykonać skan swojego pacjenta skieruj go do nas, a jeszcze tego samego dnia otrzymasz gotowe pliki .STL na swój adres e-mail.

Pomagamy w planowaniu leczenia implantologicznego i projektujemy szablony chirurgiczne ułatwiające wprowadzenie implantu. Na miejscu wykonujemy potrzebne zdjęcia RTG w tym również komputerową tomografię 3D CBCT. Zapraszamy do współpracy i wspólnych zabiegów lekarzy wszystkich specjalności. W sprawach implantologicznych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: wojciechgozdziewicz@lisciasta88.pl 

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzają nas Państwo kierując swoich pacjentów, po przeprowadzonym przez nas zabiegu pacjent wraca na dalsze leczenie, a my pozostajemy w kontakcie z lekarzem prowadzącym.

Pobierz druk skierowania dla pacjenta:

Skierowanie na badania – druk *.pdf