• Łódź, ul. Liściasta 88
  • Pn.-Pt. 14:00-19:00
  • lisciasta88@wp.pl

dr n. med. Anna Goździewicz

specjalista chirurg szczękowy

Dr n. med. Anna Goździewicz jest absolwentką Wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe uzyskała pracując na stanowisku adiunkta w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Tam uzyskała I stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej i II stopień z zakresu chirurgii szczękowej. W 1993 obroniła rozprawę doktorską uzyskując stopień naukowy doktora nauk medycznych. Uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych kongresach i konferencjach chirurgii szczękowej.

specjalista chirurg szczękowy

Dr n. med. Maciej Świder – lekarz medycyny oraz lekarz stomatolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych specjalistów chirurgii szczękowej w Polsce. Przez całe swoje życie zawodowe jest związany z Kliniką Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Wojewódzką Przychodnią Stomatologiczną.

chirurg stomatolog, implantolog

Pan doktor ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, otrzymując nagrodę rektora. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2014 roku pracując w specjalistycznych poradniach chirurgii stomatologicznej. Staż podyplomowy zrealizował w 2015 roku w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej. W 2017 roku zwyciężył plebiscyt branżowy i otrzymał prestiżową nagrodę – tytuł Dentysty Roku. Od 2018 roku jest rezydentem Chirurgii Stomatologicznej pod kierownictwem dr n.med. Macieja Świdra. W 2021 roku odbył półroczny staż z zakresu Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. W 2023 otrzymał certyfika implantologiczny MasterClass ALL on 

specjalista endodoncjii

Pani doktor jest specjalistą stomatologii zachowawczej z endodoncją. Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytety Medycznego w Łodzi. Jej pasją jest stomatologia mikroskopowa. Do Pani dr Anny Mazurkiewicz trafiają najbardziej skomplikowane przypadki leczenia kanałowego oraz powtórnego leczenia kanałowego tzw. re-endo.

specjalista chirurgii stomatologicznej

Pani doktor jest lekarzem dentystą, specjalistą chirurgii stomatologicznej. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi Wydział Lekarski, kierunek lekarsko-dentystyczny w 2014 otrzymując nagrodę rektora za najwyższą średnią ocen. Jest trzecim pokoleniem chirurgów stomatologicznych w rodzinie. Jeszcze w trakcie studiów poszerzała swój zakres wiedzy podczas wielu godzin spędzonych w gabinecie dr Jacka Popińskiego – jej ojca. W 2015 odbyła staż w Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki i Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym.

specjalista protetyki

Doktor jest specjalistą protetyki stomatologicznej. Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Jego pasją oprócz leczenia protetycznego jest również leczenie kanałowe, czyli przed protetyczne przygotowanie zęba.

higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Pracuje w gabinecie stomatologicznym od 2006 roku. W naszej klinice zajmuje się asystowaniem lekarzom przy zabiegach mikroskopowych i chirurgicznych oraz wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych.