• Łódź, ul. Liściasta 88
  • Pn.-Pt. 14:00-19:00
  • lisciasta88@wp.pl

Specjalistyczny gabinet chirurgii szczękowej: Liściasta 88

to właśnie pod tym adresem w Łodzi znajduje się rodzinny gabinet stomatologiczny dr n.med. Anny Goździewicz. Jest to miejsce w którym tradycja i doświadczenie łączy się z nowoczesnością. Zebrane przez lata doświadczenia specjalisty chirurgii szczękowej dr Anny Goździewicz są tutaj przekazywane na kolejne pokolenie lekarzy dentystów, w tym jej syna lek. dent. Wojciecha Goździewicza, który wprowadza do kliniki najnowsze osiągnięcia cyfrowej stomatologii i implantologii. Stałe uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach, kursach, szkoleniach i specjalizacji umożliwia wprowadzenie do praktyki planowanie 3D na tomografii komputerowej, zastosowanie szablonów do nawigacji chirurgicznej celem precyzyjnego wprowadzenia implantów czy atraumatycznej techniki ekstrakcji pozwalającej na poszanowanie tkanek własnych pacjenta.

W naszej klinice zajmujemy się również stomatologią mikroskopową z endodoncją oraz medycyną estetyczną w zakresie twarzy i szyi. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami.

Na miejscu posiadamy nowoczesną pracownię RTG, wykonujemy cyfrowe zdjęcia panoramiczne i zębowe bezpośrednio przed wizytą, skaner 3D.

W trosce o wygodę pacjentów, gdy tylko to możliwe wykonujemy cyfrowe skany zębów 3D zamiast tradycyjnych wycisków zębowych.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta umożliwia nam opiekę na najwyższym światowym poziomie.