• Łódź, ul. Liściasta 88
  • Pn.-Pt. 14:00-19:00
  • lisciasta88@wp.pl

Implantologia

Implantologia oraz implantoprotetyka zajmuje się odtwarzaniem brakujących zębów w jamie ustnej. Jest to rozwiązanie najbardziej zbliżone funkcją do zębów własnych. 

Chirurgia stomatologiczna to jedna z najtrudniejszych dziedzin stomatologii, której specjaliści zajmują się leczeniem operacyjnym zębów i jamy ustnej.

Prężnie rozwijająca się dziedzina, w której nasi specjaliści wykonują zabiegi z zastosowanie kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej. 

Część stomatologii zachowawczej i protetyki, zajmująca się poprawą wyglądu zębów poprzez leczenie widocznych wad. W jej zakres wchodzą takie zabiegi jak: wybielanie zębów, licówki, korony protetyczne czy odbudowy kompozytowe.

Zwana potocznie leczeniem kanałowym jest dziedziną stomatologii zajmującą się ratowaniem zęba przed usunięciem. Leczenie to jest wykonywane w momencie stwierdzenia nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba.

RTG

Na miejscu wykonujemy cyfrowe zdjęcia panoramiczne oraz zębowe. na miejscu wykonujemy cyfrowe zdjęcia panoramiczne oraz zębowe. Nasza pracownia RTG powstała, by mogli Państwo na miejscu wykonać wszystkie niezbędne badania diagnostyczne.