• Łódź, ul. Liściasta 88
  • Pn.-Pt. 14:00-19:00
  • lisciasta88@wp.pl

Implantologia

Implantologia oraz implantoprotetyka zajmuje się odtwarzaniem brakujących zębów w jamie ustnej. Jest to rozwiązanie najbardziej zbliżone funkcją do zębów własnych. 

Chirurgia stomatologiczna to jedna z najtrudniejszych dziedzin stomatologii, której specjaliści zajmują się leczeniem operacyjnym zębów i jamy ustnej.

Prężnie rozwijająca się dziedzina, w której nasi specjaliści wykonują zabiegi z zastosowanie kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej. 

Część stomatologii zachowawczej i protetyki, zajmująca się poprawą wyglądu zębów poprzez leczenie widocznych wad. W jej zakres wchodzą takie zabiegi jak: wybielanie zębów, licówki, korony protetyczne czy odbudowy kompozytowe.

Zwana potocznie leczeniem kanałowym jest dziedziną stomatologii zajmującą się ratowaniem zęba przed usunięciem. Leczenie to jest wykonywane w momencie stwierdzenia nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba.

RTG

W klinice posiadamy pracownię rentgenowską, gdzie wykonujemy cyfrowe zdjęcia panoramiczne oraz zębowe.  Nasza pracownia RTG powstała, by mogli Państwo na miejscu wykonać wszystkie niezbędne badania diagnostyczne już na pierwszej wizycie.