• Łódź, ul. Liściasta 88
 • Pn.-Pt. 14:00-19:00
 • lisciasta88@wp.pl
  lek. dent. Wojciech Goździewicz
  chirurg implantolog

  Pan doktor ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, otrzymując nagrodę rektora. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2014 roku pracując w specjalistycznych poradniach chirurgii stomatologicznej. Staż podyplomowy zrealizował w 2015 roku w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej. W 2017 roku zwyciężył plebiscyt branżowy i otrzymał prestiżową nagrodę – tytuł Dentysty Roku. Od 2018 roku jest rezydentem Chirurgii Stomatologicznej pod kierownictwem dr n.med. Macieja Świdra. W 2021 roku odbył półroczny staż z zakresu Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. W 2023 roku uzyskał certyfikat implantologiczny Masterclass w technice All on 4 by Nobel Biocare.

  W swojej pracy wprowadza najnowocześniejsze osiągnięcia sterowanej i przewidywalnej stomatologii cyfrowej, wykonuje głównie zabiegi chirurgiczne: implanty zębowe, ekstrakcje zębów (również skomplikowane przypadki z. zatrzymanych), przeszczepy kostne, augmentacje kości, autotransplantacje zębów, komórki macierzyste PRF, jak również pozostałe zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. W zabiegach implantologicznych wykorzystuje najnowsze techniki cyfrowego planowania 3D CAD/CAM i nawigacji, szablony implantologiczne ułatwiające wprowadzenie wszczepów zmniejszając do minimum wszelkie dolegliwości dla pacjenta. Na implantach wykonuje uzupełnienia od pojedynczych braków zębowych, aż po całkowite bezzębie dzięki technice All-on-X.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

  Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w Polsce i zagranicą, szczególnie z zakresu chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej (wykonuje zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogato-płytkowego oraz mezoterapie twarzy i szyi). W moich gabinetach zajmuje się również wdrażaniem innowacyjnych technologii kompleksowego leczenia pacjentów.